bloglovin

April 2011

Moje nejoblíbenější naušnice

30. april 2011 at 20:14 | Carolinn |  Doplňky
Jak jsem slíbila, je tady část mojí velké sbírky naušnic. Vybrala jsem pro vás ty zajímavější, aby bylo na co koukat:) ...tak se bavte!

1.

Tyhle jsem si koupila minulé léto na pouti! Hello Kitty mám dost ráda a dřív jsem do ní byla šílený blázen a tak když jsem je zahlídla u stánku, hned musely být moje:D Jejich původní cena byla 50Kč, ale protože je jedna kočička menší než druhá, koupila jsem je za 20Kč. Moc často je ale nenosím, nevím co k nim za oblečení a další doplňky:D
DALŠÍ V C.Č

Tak jsem to stihla...

30. april 2011 at 19:17 | Carolinn |  Trash
Příde mi podlý, psát dvakrát za den do deníčku, tak jenom rychle písám, že už jsem teda doma a teď vám se du dát ty naušnice!! Zítra tu budete mít pár fotek z tý dnešní májky, aby jste měli trochu představu!!:)

Jenom na rychlovku...za chvíly jedu zdobit májku!

30. april 2011 at 12:14 | Carolinn |  Diary
Jen vás chci rychle pozdravit...:) Za chviličku jedu ještě s mamkou, strejdou, tetou a sestřenkou na Otín (taková vesnička kousek od nás) a tam budeme grilovat, zdobit májku a večer se budou pálit čarodějnice. Dneska už tu asi nebudu, vracíme se kolem 19:00 a ještě mám plno práce do školy a táák!
Ještě vám v rychlosti převyprávim včerejší den... Škola mi utekla dost rychle, měli jsme infošku a učíme se upravovat fotky v programu kterej já sama doma používam (Zoner Photo Studou 12) , takže co řešit:P A odpolko jsemm nejdřív měla jít s holkama ven jak jsem vám psala už během týdne, jenže počasí nám nepřálo, takže jsem nakonec jela jen s mamkou nakoupit, byli jme v Takku a já se tam zamilovala do jedněch kráásných šatů! Mmm...:)
Dneska jsem měla dopoledne dost času a vyfotila jsem pro vás moje nejoblíbenější naušnice...vídim to tak, že zítra vám to sem hodím!! A teď už fakt musim!! Pápá...

10 faktů o mne...na téma škola

29. april 2011 at 20:04 | Carolinn
1. Kromě páté třídy jsem až do sedmé třídy měla vždy vyznamenání!

2. První poznámku jsem dostala ve třetí třídě za dělání blbostí při přestávce ve třídě! Byla jsem pak na učitelku která mi jí napsal dost dlouho naštvaná.

3. Ještě nikdy jsem nedostala žádné třídní napomenutí ani žádnou dutku! Jednou jsem měla ale namále:))

4. Od první třídy se pořád bavím s těma samýma holka, jen se to kolem šesté třídy trošku zamíchalo a ve finále jsme přibrali do "party" ještě pár holčin.

5. Vždycky se znažím jakékoliv testíky zvládnout bez taháčků, ale někdy to bez nich prostě nejde:D

6. Doma se učím většinou jen chvíly až než jdu spát a ráno při snídai!

7. Vždycky u nás ve třídě výrazně převládal počet kluků, teď se to ale postupně obrací.

8. Jsem jak se říká "levá" i na takové předměty jako je výtvarka nebo tělocvik!:D

9. V páté třídě jsem přemýšlela nad odchodem na gymnázium, ale nakonec jsem celkem ráda že jsem zůstala tam, kde jsem.

10. Nejlepší známky nám v angličtině, ale učitelka na ni je dost přísná na známky, takže jsem z ní vždycky dostala na vysvědčení dvojiku.

Máš otázku?
Příhláška do soutěže:

Ještě aspoň dvě...prosím!!

28. april 2011 at 19:42 | Carolinn |  Trash
Dneska je to přesně týden, co jsem vyhlásila "Soutěž o nejlepší outfit" a zatím jsou čtyři zájemkyně. Teda pět, ale právě ta pátá mi ne a ne poslat fotku!! A aby jsme mohli co nejdřívě začít, hlašte se a halště TADY:


Zapšelo, zablejsklo se...

28. april 2011 at 19:00 | Carolinn |  Diary

Ve škole to byla dneska opravdu pohodička!! Poslední dvě hodiny jsme byli před školou a zametali (pokud se dá teda té naší činnosti říkat zametání:D) a ještě před tím jsme měli takovou malou třídnickou hodinu a při té mě učitelka fakt dostala! Sedím totiž s jedním celkem fajn klukem, ale to by nebyl kluk, aby neprovokoval všechny holky okolo sebe, takže i mě! A jak tak jsme tam do sebe šťouchali a kecali spolu o naprostých hovadinách, tak učitelka na mě ať si jdu okamžitě sednout jinak a přinesu jí na stůl žákovskou knížku. Jasně, to bych pochopila, dělali jsme celkem kravál, ale když jsem jí tu "žákajdu" nesla, řekla že prej bych si zasloužila i napomenutí za to, jak se vyjadřuju k ostatním a že se poslední dobou chovám dost uboze!! Vůbec jsem nechápala! Kecali jsme o normálních a slušných věcech a ona určitě něco zaslechla a začne mi vyhrožovat, tak se jí ptám jako za co to je, ale ona že prej to vim sama moc dobře-jenže já nevim!! A ani celej zbytek třídy neví, co si to naše milá paní učitelka vymyslela!! Nakonec jsme teda vyfasovala poznámku-Ruší při hodině, takže to mi je nemálo jedno!! A ať si ONA myslí co chce!:P
Po škole jsme se Sim a Alenou tak trochu blbli a asi půl hodiny co jsem přišla domů, jsem šla k Simče a pak jsme letěli ven! Jenže naši procházku přerušila šílená bouřka! ...takže jsme od nejbližšího stromu každá ihned běžela svou stranou!:D Ale aspoň jsme se nenudili!!
No, a já teď večeřim, takže se těšim až to dpíšu a budu si moct vzít další sousto!:D Tak zatim, čůůs...:)


Dneska, ještě než mi stačili zmoknou vlasy alá zmočená slípka!!:)

Jupíí...foťák už zas žije:D

27. april 2011 at 18:46 | Carolinn |  Diary
Tak se vám zase hlásím... Chtěla jsem napsat do deníčku už včera, ale nějak se mi nechtělo. :P První den ve škole po Velikonočních prázdinách (teda včerejšek) byl docela v pohodě. I když máme v úterý ještě dvouhodinovou odpoledku, takže přicházím domů vždycky kolem 16:00, tak mi úterní dopoledne ve škole rychle utěče! Máme totiž za sebou tak dobře poskládané předměty, že při 5. hodině si myslím, že je teprve 3. :)) ...a tak to bylo teda i včera, jediný co bych včerejšku vytkla, že jsme se trošku chytli se Símou, ale něž jsme šli na oběd, už bylo zase vše OK! Prostě BFF:)
No, a co dneska? Taky pohodička!! Už jsme se s holkama domluvili na víkend. Teda na pátek a sobotu. Nemusim snad říkat co asi tak budem dělat!! ...znáte ty "vycházky" s bandou nee?!:D
A teď konečně k nadpisu! Dneska jsem společně s mamčou konečně probudila můj foťáček, kterej fotí narozdíl od telefonu, kterým jsem do teďka z důvodu nejvyšší nouze fotila, o celých 100% líp! Takže pro mě je to mega super zpráva a pro vás bych řekla taky, protože konečně tu bude mnohem víc fotek!!
Tak jo... Já teď musim zase pracovat na seminárce na dějepis, protože termín odevzdání je už 6. května a to já dodělat asi nestihnu:/ ...ale tak aspoň něco..
Tady malej příspěvěk


Ukazuju tady na tu sponku, je to vlastně růžička se zvířecím vzorem na sponce! ...mám jí od pondělí!:)

Vypadla Fecková...:(

26. april 2011 at 19:11 | Carolinn |  Aktuálně...
Promiňte mi, že to sem táhám, ale kdo kouká na superstar tak to prožívá určitě stejně jako já! Nemyslím že prožívá vypadnutí konkrétně Simči Feckový, ale že prožívá vypadnutí kteréhokoliv svěho favorita.
A když už jsme u těch favoritů, tak u mě to jsou Michal Šeps a právě už zmíněná Simona Fecková a právě oni dva včera stáli spolu v rozhodnutí který z těchto dvou vypadne...
Ale zas na druhou stranu, když to beru Šeps vs. Fecková tak jsem i ráda že vypadla ona a tak je fajn že ona sama už vypadnout chtěla a taky musím uznat že jsou tam i daleko lepší zpěvačky a zpěváci! ...ale stejně mi bude chybět:( :D
Jestli jste si to přečetli, tak si asi říkáte, jžš, co to je za praštěnou holku...ale já jsem prostě taková, takže si zvykejte:))
Co ty a Superstar, kdo je ti sympatický a kdo naopak?
Co si myslíš o Simče Feckové?

Praštěná...

25. april 2011 at 19:06 | Carolinn |  Carolinn
Jako správná "pipka" se i já ráda fotím v krásných hadrech v kabinách obchodů! Tyto dvě už jsou asi 2 týdny staré, ale dost možná stojí za shlédnutí. Tak mrkejte...

Máš otázku?
Příhláška do soutěže:

18.4.11-24.4.11

25. april 2011 at 18:35 | Carolinn |  Návštěvnost
Pondeli: 1
Utery: 4
Streda: 8
Ctvrtek: 19
Patek: 62
Sobota: 30
Nedele: 20

Celkem: 144