bloglovin

...něco na mě leze

5. june 2011 at 19:53 | Carolinn |  Diary

Čaute(: Teď tu sedím s ručníkem na hlavě a děsně mě škrábe v krku. Začalo to včera večer a dnes u babi na zahradě jsem myslela, že se zblázním! Jenže protože jsem velký alergig, myslela jsem, že to mám celé z toho včerejšího výletu do přírody a u babči na zahradě se to logicky ještě zhorší, jenže pravda je zřejmě jinde! Za jeden den mě začalo pekelně škrábat v krku, začínám kašlat a i v tom největším horku mi bylo chladno a ještě k tomu mám normální+alergickou rýmu a díky alergii mě ještě pěkně pálí oči a to celé je asi z toho, že jsme se včera celá uřícená, osvěžovala s holkami v rybníku. …takže můžu poděkovat jenom sama sobě:D Ale doufám, že je to jen přechodově. Jinak byl dnešek fajn. Celý den jsem na zahradě radši prospala pod sluníčkem, takže už s nemusím srovnávat s stěnou a těsně po příchodů domů, se zpustila pořádná bouřka, takže jsme měli i pěkný štěstí!
To ten víkend zase pěkně utekl… Zítra ještě ke všemu brácha odjíždí na dvoudenní výlet. Ten se má… My, kvůli našem třídním "hvězdám" nejedeme nikam! A ani jsme ještě za celých 8 let se školou nikde nespali, zato brácha, který je ve 3.tříde, spí se školou dvakrát do roka:/ …doufám že to v devítce doženeme!! Ještě jedna novina, už konečně vím, kdy se budeme fotit! Bude to ve čtvrtek. Ostatní už mají fotky třeba i doma, ale já jsem ráda, že nám to učitelka řekla aspoň dopředu(:
Tak já se pudu asi koukat na Superstar. Dneska už opravdu nemám na nic jiného náladu! Takže doufám, že zítra mě ve škole nečeká žádný testík. Mějte se…

Máš otázku?
 

Be the first one to judge this article.

Poll

Oznámkuj můj blog jako ve škole...

1
2
3
4
5

Comments

1 urbanovakaja urbanovakaja | Web | 5. june 2011 at 20:52 | React

Seš jak já.. mě už sice špatně není,ale rozhodně ti to nepřeji. Vím jaké to je nepříjemné,uzdrav se ! :)

2 Tracy Tracy | Web | 6. june 2011 at 13:45 | React

Ahoj, pokud jsi ještě neodevzdala výtovr do VGS, tak si pospěš. :-) Odkaz u mě v menu. :-)

New comment

Log in
  Don't you have your own web yet? Create it for free on Blog.cz.
 

Actual articles

Reklama