bloglovin

July 2011

Ochranný vlasový balzám

31. july 2011 at 12:00 | Carolinn Morgan |  Beauty výrobky
Zdravím. V tomhle článku vám chci přestavit balzám na vlasy určený speciálně na žehlení… Tak mrkejte :)
Máš otázku?
Fotka a více info pod perexem

Bonětice

29. july 2011 at 14:39 | Carolinn Morgan |  Diary
Ahoj, tak už zase vás jdu zahlcovat svými kecy. Včera jsem byla s bráchou v tom kině, zas taková nuda to nebyla, celou dobu jsme chroupala popcorn:D Dnes jsem byla dopledne ve městě se Símou, jenom jsme si skočila pro masku na tábor, baterku do telefonu, ty boty jsem stihla už včera před kinem, takže pohodička… Teď pudem s holkama ještě možná na chvíli ven,ale jinak budu celý dne balit a balit a balit! Zítra brzo ráno jedu do Planý na pouť a v Planý spím do neděle, protože hned v neděli ráno mě děda poveze na ten tábor! Tábor s jmenuje právě Bonětice a vracím se 8. 8. Takže tady teď docela dlouho nebudu. Přednastavím vám nějaké články(par jich už mám), ale stejně toho bude asi málo. Tak se teda mějte a tohle je asi naposled co se vám takhle hlásím ještě před táborem…takže nashledanou 8. :D Pá…

Máš otázku?

Auta 2

28. july 2011 at 14:22 | Carolinn Morgan |  Diary
Ahoj, tak jak jsem vám psala k těmto fotkám, že dopoledne budu vyřizovat to vrácení bot, je tomu trošku jinak… Protože dopoledne se spustila šílená bouřka, šla jsem na 2 hoďky k Simče, balili jsme na tábor, kam v neděli ještě s několika kámoškama pojedeme. Skočím vrátit ty boty později odpoledne! Jdu totiž jako bráchovo doprovod do kina na Auta 2 :D Nechce jít totiž sám!
Jaký že to bylo včera v té Praze? Super! Procházeli jsme to celé 3 hodiny. Ale uteklo to rychle. Nejlepší asi byla ale stejně lanovka, velká, vysoká lanovka s výhledem na půlku Prahy:P Taky stál zato "pavilon" s netopýry! Všude okolo vás lítali netopýři, vydávali takové ty svoje zvuky a ještě ke všemu všude byla tma :D Hned co to pude, vám sem hodím fotky…
Tak já už zase skončím. Mějte se a užívejte si prázdnin:) Pá…
(Možná už jste se všimli, že blog zase nějak blbne! Nemůžu vložit zmenšené video a teda aspoň mě nejdou vkládat komentáře...)
Máš otázku?


Před Koupákem

28. july 2011 at 10:00 | Carolinn Morgan |  Carolinn
Ahoj. Teď zrovna běhám někde ve městě a vyřizuju vrácení těch pitomých bot, tak držte palce :D A protože jsem se na vás včera večer opět připravila a připravila vám sem nějaké fotky… Tyto jsou ze dne, kdy byl večer už tolikrát zmiňovaný Plánský Koupák 2011! Vyfocené jsou konkrétně dopoledne, než jsme odjížděli.
Myslím, že ta je nejvíc povedená, no porovnejte se zbytkem sami...
Máš otázku?
Ostatní fotky pod perexem

Dětenice (19.-20. 7.11)

27. july 2011 at 12:00 | Carolinn Morgan |  Ostatní
Ahoj… Přináším vám nějaké fotky z toho dvoudenního výletu ve středověkém hotelu Dětenice. Já tam vyfotila jednu jedinou fotku, kterou už můžete najít tady… Tyto jsou focení dědou! Je jich hrozně moc, takže jsme je probrala a vybrala ty zajímavější pro vás :)

Pohled na celý hotel Dětenice. ...já a babi jdeme s taškami k autu:)
Zbytek fotek pod perexem
Máš otázku?

Zoo Praha

26. july 2011 at 20:09 | Carolinn Morgan |  Diary
Zdravím. Tak jak se máte, co děláte? Půlka prázdnin už skoro za námi, ale musím říct, že mě ten návrat do školy ani neděsí, na 9.se celkem i těším… Včera jsem byla po obědě chvíli pokecat se Sim a pak jsme jela s mamčou a výjmečně i bráchou do Takka. Mám novou košili (konečně), dlouhý černý top a bílé triko s volánkovými rukávy. A co že jsme se tak rychle rozhodli? …byli totiž mega slevy, 3 věci za cenu 2 :D Pak si ještě brácha skočil k Dichemannovi pro boty, sviňák jeden, má boty NIKE :D Já jsem si tam taky jedny koupila,ale nesedí mi, takže je nejspíš ve čtvrtek pujdu vrátit! Dnes jsem byla celý den venku se Simčou a ještě Elčou. K Eleně jsme později šli a byli jsme u ní celý zbytek dne… Zítra se nehorázně těším! Jedu s tetou, strejdou, bráchou a dvouma malýma sestřenkama do Prahy do zoo! Takže opět budou zase fotky:)
Tak já už zase musím, mějte se a užívejte si druhé poloviny prázdnin! Pá…Array
Array

Simče tu prej připomínám porcelánové panenky...no nevim:D

Array
Máš otázku?
Array

Fotky k Plánskému Koupáku 2011

26. july 2011 at 13:15 | Carolinn Morgan |  Ostatní
Včera jsem vám napsala základní informace a všechny moje zážitky z fesťáku Plánský Koupák, najdete to zde. Taky jsme vám slíbila, že až dají na oficiální stránky Koupáku fotky z jednotlivých vystoupení, hodím vám je sem a na stránkách fotky už jsou… Ale aby jste se mohli mrknout úplně na všechny dám vám sem odkaz… :)
Nalevo si můžete zvolit fotky které skupiny si chcete prohlédnout a můžete mrknout i na jiné ročníky.
Máš otázku?

18.7. 2011 - 24.7. 2011

26. july 2011 at 13:05 | Carolinn Morgan
Pondeli: 9
Utery: 5
Streda: 10
Ctvrtek: 20
Patek: 25
Sobota: 34
Nedele: 22

Celkem: 125

Plánský Koupák 2011

25. july 2011 at 13:20 | Carolinn Morgan |  Diary
Ahoj. Rozhodla jsem se že tento díl deníčku věnuji pouze sobotnímu festivalu Plánský Koupák. Tak pokud se chcete dozvědět více o mých zážitcích, čtěte… :)
Máš otázku?
Celý článek i s fotkami najdete pod perexem

Porcelain Black ft. Lil Wayne - This Is What Rock N Roll Looks Like

24. july 2011 at 15:00 | Carolinn Morgan
Další z přednastavených článků…
Tuhle písničku jsme slyšela si jen 3x na Musiq1 a hrozně dobře se mi poslouchá. Porcelain Black bych bez tohoto songu neznala a začínám jí mít docela ráda, myslím že je to obrovský talent! A co myslíte vy?
Máš otázku?